کد خبر:2332
پ
۱۵۶۹۵۵۶۸۰

پاسخ رسول برزگر نامزد مجلس شورای اسلامی به یک پرسش

پاسخ مهندس رسول برزگر نامزد مجلس شورای اسلامی به یک پرسش: چه ایده‌ای برای بهبود وضعیت کشور دارید؟

رسول برزگر از حوزه انتخابیه شیراز به این سوال پاسخ می دهند،‌ که مهمترین ایده‌شان برای بهبود وضعیت کشور در صورت راهیابی به مجلس یازدهم چیست؟

در شرایطی که کمتر از ۹ روز به انتخابات اسفند ۹۸ باقی مانده،حال با توجه به اینکه داشتن برنامه و ایده‌های عملی از سوی کاندیداهای حضور در انتخابات مجلس می‌تواند نقش بسزایی در ایجاد شور انتخاباتی و متعاقب آن  افزایش مشارکت مردمی در انتخابات پیش رو داشته باشد،‌ پایگاه خبری برترین نشر در چند روز گذشته به سراغ برخی چهره‌های شاخص که در انتخابات  ثبت نام کرد‌ه‌اند و از سوی شورای نگهبان تائید صلاحیت شده‌اند  رفته تا جویای نظر آنها در ارتباط با چالش‌های اصلی پیش روی کشور و ایده‌‌شان برای حل و فصل این چالش‌ها شود.

پایگاه خبری برترین نشر طی روزهای آتی مسئله‌ی ایده ‌محوری کاندیداها را به روش‌های  دیگری نیز دنبال کند.

مهندس رسول برزگر  درباره مهمترین چالش‌های حال حاضر کشور به خبرنگار برترین نشر گفته است :اولین کار اینجانب شفاف سازی آرای نمایندگان در مجلس میباشد تا برای مردم مشخص شود هر نماینده به چه ماده قانونی رای می دهد. و بعد شفافیت فضای اقتصادی کشور در دستور کار اینجانب قرار می گیرد.

وی در ادامه افزود: دوم بر توسعه درون زا از طریق اسان نمودن گرفتن مجوز برای به کار گرفتن سرمایه های کشور در دستور کار قرار می گیرد سوم ایجاد سیستمی که وارد کننده ابتدا مجبور شود از تولید کننده محصولاتش را بخرد و سپس مجوز واردات داشته باشد والا باید به تولید کننده خسارت بدهد.

برترین نشر
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • کریم یزدانفر 18 فوریه 2020 / 19:37
    0 0

    انقلاب ۴۱ ساله شد و این نشان از درست بودن انقلاب اما بیشتر انتخاب ها نادرست زروزور وتزویر بنام واژه های قشنگ آزادی اصلاح تدبیر شهدا اسلام دوو کشور را اینگونه با سیستم لیبرال سرمایه داری به اینجا کشیدند نیاز کشور وحدت تغییر سیستم مدیریت قانونگداری و اجرا با انتخاب درست پاکدستان متخصص متعهد وساده زیست انقلابی ایران دوست ولایی جهادی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید