کد خبر:2568
پ
۹۰۰d

آینده کشور از دیدگاه رسول برزگر نامزد مجلس شورای اسلامی؟

نظرات مهندس رسول برزگر کاندیدای مجلس شورای اسلامی حوزه انتخابیه شیراز و زرقان،درباره آینده کشور در گام دوم انقلاب با ورود چهره های جدید انقلابی همگام با ولایت

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی برترین نشر از شیراز،گفتگو با نامزد شاخص حوزه انتخابیه شیراز و زرقان از نظر اینجانب اینده کشور فوق العاده درخشان خواهد بود،با همدلی و دوستی و اتحاد ما باید در مرحله اول ابتدا باید راه های فساد را درکشور مسدود نماییم.

حال این سوال پیش می اید چگونه این مهم انجام شدنی می باشد؟ پاسخ روشن است شفافیت،شما اگر در بزرگراهی رانندگی می نمایید اگر بدانید،دوربین ها مراقب هستند قطعا سعی خواهید نمود تخلف ننمایید حال ما در گام اول باید ابتدا از خود مجلس شروع نماییم و ارای مجلس باری مردم شفاف گردد ما باید تصمیمات مدیران در اتاقهای بسته را کنسل نماییم تا راه های فساد را ببندیم.

وی ادامه داد: باید هر مدیر بداند زیر نگاه مردم است و مردم اورا می بینند.

همچنین فرمود:دومین اقدام اصلاح انقلابی بانک های کشور است وقتی عالمی چون ایت اله جوادی املی اعلام میدارند،جریمه تاخیر تادیه حرام است چرا بانک ها هنوز این جریمه را از مردم می گیرند چرا وامهای کلان را یک عده خاص می گیرند باید این اشخاص رسوا شوند.

باید مشخص شود چه کسانی وام می گیرند و در چه راهی مصرف می نمایند و در سایتی که همه مردم ان را می بینند شفاف سازی صورت گیرد.


جواب مهندس رسول برزگر در پاسخ به افزایش مشارکت مردمی در انتخابات ؟

ما باید بدانیم دشمن در حال تزریق ناامیدی در کشور می باشد،دوستان بنده نمی گویم همه چیز خوب است ولی به کشورهای همسایه نگاهی بیندازید، در پاکستان و عراق و افغانستان و مصر با اینکه تحریم امریکا نیستند،اوضای اقتصادی و امنیتی وحشتناک می باشد.

وی افزود:ولی در ایران عزیز به برکت ولایت وفقیه امنیت پابرجا می باشد حال درست است که وضعیت اقتصادی بد شده است ولیکن این به علت بی کفایتی مسولین می باشد.

دوستان اینده روشن است ،ماباید به تعالیم قران برگردیم هرجا به دشمن اعتماد کردیم ضربه خوردیم.ولیکن هر کجا جوانان انقلابی و جهادی وارد میدان شدند پیروز شدیم حال شعار بنده برگشت به اصول انقلاب هست ما اگر با قرآن باشیم بن بست در کشور نداریم و ضعیت کشور بسیار بهتر از دهه۵۰ و ۶۰ می باشد که با سلاح کلاش و خون مظلومانه با دشمن مقابله می نمودیم.
حال روحیه انقلابی راه نجات اقتصاد کشور است،باید تاجران وارد کننده و ضربه زننده به اقتصاد کشور رسوا شوند.
ائیدولوژی لیبران در امریکا که مهدان است نفسهای اخر را می کشد حال برخی پرچم ان را درکشور بلند نموده اند ما باید گفتمان اقتصادی مخصوص به خود را داشته باشیم.

وی در اخر افزود:براداران و خواهران که از وضعیت اقتصادی ناراضی هستند اعلام می دارم اینده روشن است

برترین نشر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید