کد خبر:2822
پ
۱۳۹۹۰۳۱۳۰۰۰۵۳۵_Test_PhotoN

تا یک ماه آینده ارتقای گلبهار به شهرستان اعلام می‌شود

نماینده مردم چناران، طرقبه و شاندیز در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار خراسان رضوی قول دادند تا یک ماه آینده، ارتقای گلبهار به شهرستان اعلام شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی برترین نشر، مخاطبان در «برترین نشر» سوژه‌ای با عنوان «ضرورت ارتقای شهر گلبهار خراسان رضوی به شهرستان» را ثبت و درخواست پیگیری آن را داشته‌اند.

نماینده مردم چناران، طرقبه و شاندیز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار برترین نشر در گلبهار اظهار کرد: شهرستان شدن گلبهار مصوبه دارد و من در اولین نطق خود در مجلس نیز اجرایی شدن این مصوبه را از دولت خواستار شدم.

حسین  عباس‌زاده امامی با  تاکید بر حل مشکلات مردم از جمله قطارشهری مشهد به چناران، بیمارستان گلبهار، مشکلات مسکن‌ مهر و ارتقای گلبهار به شهرستان، افزود: در آخرین ملاقات خود با استاندار خراسان رضوی نیز این مشکلات مورد تاکید قرار گرفت و وی قول داد  تا یک ماه آینده، شهرستان شدن گلبهار اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه نماینده مجلس وظیفه قانون‌گذاری و نظارت را عهده‌دار است و نباید در اجرا دخالت کند، ادامه داد: من قول می‌دهم مشکلات را پیگیری کنم و  رابط خوبی بین مردم و مسؤولان  باشم.

برترین نشر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید