کد خبر:2873
پ
۱۵۹۳۰۸۰۹۴۱_F7lN0

ماجرای همخوانی کویتی پور با دختر ۱۳ ساله!

غلامرضا کویتی‌پور، مداح معروف با همخوانی دختر ۱۳ ساله ای به نام پریچهر و به مناسبت روز دختر، این آهنگ را به دختران ایرانی تقدیم کرد.

به گزارش برترین نشر؛ غلام کویتی پور در روز دختر کلیپی با همخوانی دختری ۱۳ سازه به نام پریچهر منتشر کرد.

همخوانی جنجالی غلام کویتی پور با پریچهر دختر ۱۳ ساله به مناسبت روز دختر

بیوگرافی غلام کویتی پور

غلامعلی کویتی پور متولد ۱ اردیبهشت ۱۳۳۷ در خرمشهر است.

ازدواج غلام کویتی پور

اواخر جنگ درست ۶ ماه مانده به امضای قطعنامه ۵۹۸ که فرمانده زرهی ارتش، شهید عظیمی به شهادت رسید که به دستور آقای شمخانی به تهران آمدم تا دعای کمیل این شهید را در مراسمش بخوانم، همانجا بود که بواسطه دوستان با خانواده همسرم آشنا شدم، پس از صحبت های اولیه خطبه عقدمان با واسطه گری داماد امام توسط امام خمینی (ره) با مهریه ۵۰ هزار تومان در فضای معنوی خوانده شد،ثمره این زندگی تنها یک فرزند دختر شد که متاهل است.

تحصیلات غلام کویتی پور

تا مقطع دیپلم تحصیل کرد و از دوره دبیرستان وارد موسیقی مذهبی شد تا اینکه در ایام جنگ و جبهه مداحی را آغاز کرد و بعدا سمت آهنگ های حماسی رفت، او یکی از روشنفکران این عرصه و از عاشقانه موسیق و فیلم است.

خانواده غلام کویتی پور

در محله خیابان خیام خرمشهر به دنیا آمد، پدرش اهل خرمشهر و مامور شهربانی که در ۷ سالگی او بخاطر مسمویت فوت کرد و مادرش اهل آبادان و خانه دار بود،۹ برادر و ۵ خواهر دارد و خود فرزند دوازدهم است.

شروع فعالیت مداحی غلام کویتی پور

سال ۱۳۵۶ وقتی ۱۹ ساله بود نخستین بار با همان سرمایه ته صدا رفت سراغ نوحه خوانی رفت و مدتی نیز در همان سن بازیگری در تئاتر را هم تجربه کرد.

حضور غلام کویتی پور در جبهه

بعد از گذراندن خدمت سربازی در نیروی هوایی سال ۱۳۵۹ با شروع جنگ تحمیلی با نیروهای بسیج به جبهه جنگ رفت و بعنوان مربی آموزش نظامی مشغول شد،هر از گاهی هم لازم بود برای رزمنده ها می خواند.

واکنش تند میثم مطیعی به همخوانی کویتی پور با دختر

در اعتراض به این کلیپ، میثم مطیعی، از مداحان جوان کشورمان، متنی انتقادی را در صفحه شخصی خود منتشر کرده است. او نوشته:

«وقتی ساز و تنبک در مداحی وارد شد، نتیجه‌اش می‌شود همین غلام کویتی‌پور که با دختری هم‌ترانه شود. مراقب پدیده مداحان عشق استودیو باشیم که همراه با موسیقی و ادا و اطوار، آن هم با هزار توجیه ناروا، صدمات جدی به سنت‌های دینی و میراث معنوی ما وارد می‌کنند.»

واکنش ها به کلیپ جدید کویتی پور

در تصاویر کلیپ غلام کویتی پور با ظاهری کاملا متفاوت با آن چه از وی دیده بودیم ترانه ای را به سبک جدید با محتوای جدید و با همخوانی دختر نوجوانی به نام پریچهر که گفته می شود ۱۳ ساله و دختر خودش است خوانده که با زیرساخت های ذهنی افرادی که او را مداح و حماسه سرا می دانستند منافات دارد.

هرچند گفته شده وی این ترانه را به مناسبت روز دختر اجرا کرده اما متن منتشر شده از این ترانه و پخش صدای دختری نوجوان  بصورت همخوانی عجیب به نظر می رسد.

متن ترانه چیست؟
یه روز خوب بود همه چی دور بود
چشمم سوت و کور بود
کاش زمان باز برگرده به عقب
احساس بد زمین دور بود

تا وقتی بد بودی حال خوش داشت این روزهای قشنگ و بی تکرار
حیف دیگه ورق برگشت دیگه نمیشه به عقب برگشت
این آشی بود که خودمون پختیم ولی هیچ خوب نشد اصلا مزش
دیگه از خنده خبری نیست از دلخوشی اثر نیست
شدم اون آدم سرد و بی خیال حتی دیگه اثری نیست
دیگه بیخیال اوضاع شدم
وقتشه که خودمو پیدا کنم
هم پیش تو هم پیش بقیه وقتشه که خودمو رسوا کنم
حیف دیگه ورق برگشت دیگه نمیشه به عقب برگشت …

برترین نشر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید