تبلیغات در پایگاه خبری تحلیلی برترین نشر

تعرفه تبلیغات و رپورتاژ در برترین نشر


  • رپورتاژ آگهی    ( برای کسب اطلاع از تعرفه این نوع آگهی با ما در تماس باشید )

رپورتاژ آگهی که در دنیا بیشتر با عنوان دیجیتال پی‌آر شناخته میشود یکی از جدیدترین و موثر ترین روش های تبلیغاتی است که در تمام دنیا توسط برندهای بزرگ و استارت آپ ها استفاده میشود . 

رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری محتوای تبلیغاتی یا گزارش آگهی است که در قالب خبر در سایت های خبری پربازدید منتشر میشود و تاثیرگذاری عمیق تری در ذهم مخاطبان دارد.

همچنین رپورتاژ آگهی به عنوان موثر ترین تکنیک سئو برای رسیدن به رتبه اول گوگل استفاده میشود زیرا در متن رپورتاژ کلمات کلیدی و پرجستجو به وب سایت تبلیغ دهنده لینک فالو میشود و خبر پس از انتشار در سایت های خبری آرشیو میشود .

بنابراین رپرتاژ نسبت به سایر روش های تبلیغات اینترنتی بسیار موثر تر و به صرفه تر است .

رپرتاژ آگهی بدلیل اینکه بصورت خبر منتشر میشود تاثیرگذاری بیشتری دارد و مخاطبان بدلیل اعتمادی که به سایت خبری منتشر کننده دارند به برند تبلیغ کننده نیز بیشتر اعتماد میکنند .

همچنین در محتوای رپورتاژ میتوانیم در چندین پاراگراف بصورت کامل خدمات و محصولات خود را معرفی و مخاطبان را به خرید از برندمان تشویق کنیم .

مهم ترین مزیت رپورتاژ ، تاثیر بسیار بالایی است که بروی رتبه گوگل دارد .

بصورتی که شاهد ارتقاء سریع رتبه وب سایت آگهی دهنده در نتایج گوگل هستیم . خوب قطعا حضور در رتبه اول گوگل آرزوی تمام کسب و کار هاست و رپورتاژ این کار را به بهترین وجه انجام میدهد .

لطفا جهت دریافت تعرفه آگهی های تبلیغات و رپورتاژ با شماره واحد بازرگانی و تبلیغات برترین نشر تماس بگیرید.

 

 تلفن:    – ۰۲۱   –  همراه:  ۰۹۳۰۲۱۰۶۹۸۱